RCER72A104K1A2H03B
MFR.Part #
RCER72A104K1A2H03B
JLCPCB Part #
C1620708
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 100nF 2.5mm X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS