RCE5C2A270J0M1H03A
MFR.Part #
RCE5C2A270J0M1H03A
JLCPCB Part #
C1620551
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 27pF 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS