RCER71H475K3M1H03A
MFR.Part #
RCER71H475K3M1H03A
JLCPCB Part #
C1620513
Package
Plugin,P=5mm
Description
4.7uF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS