RCER71H106MWK1H03B
MFR.Part #
RCER71H106MWK1H03B
JLCPCB Part #
C1620444
Package
Plugin,P=5mm
Description
10uF 50V 5mm X7R ±20% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS