RDER72E104K2M1H03A
MFR.Part #
RDER72E104K2M1H03A
JLCPCB Part #
C1620354
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 250V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS