RCE5C1H5R0C0M1H03A
MFR.Part #
RCE5C1H5R0C0M1H03A
JLCPCB Part #
C1620223
Package
Plugin,P=5mm
Description
50V 5mm 5pF 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS