RDER71H105K2M1H03A
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDER71H105K2M1H03A
JLCPCB Part #
C1620132
Package
Plugin,P=5mm
Description
1uF 50V 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS