RDER73A472K2M1H03A
MFR.Part #
RDER73A472K2M1H03A
JLCPCB Part #
C1620023
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 4.7nF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS