RDEC71H226MWK1H03B
MFR.Part #
RDEC71H226MWK1H03B
JLCPCB Part #
C1620008
Package
Plugin,P=5mm
Description
22uF 50V 5mm X7S ±20% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS