ELXM221VSN152MA50S
MFR.Part #
ELXM221VSN152MA50S
JLCPCB Part #
C1615918
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1500uF 220V 3.2A@120Hz 35mm 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS