EKMS251VSN122MR50S
MFR.Part #
EKMS251VSN122MR50S
JLCPCB Part #
C1615850
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 250V 3.04A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS