ELHS4H1VSN561MA60S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELHS4H1VSN561MA60S
JLCPCB Part #
C1615161
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.21A@120Hz 35mm 475V 5000hrs@105℃ 560uF 60mm ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS