ESMQ3B1VSN102MR50S
MFR.Part #
ESMQ3B1VSN102MR50S
JLCPCB Part #
C1614610
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 315V 5.1909A@50kHz 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS