EKMT421VSN271MQ40S
MFR.Part #
EKMT421VSN271MQ40S
JLCPCB Part #
C1614589
Package
Plugin,D25.4xL41.5mm
Description
-25℃~+105℃ 1.63A@120Hz 10mm 25.4mm 270uF 3000hrs@105℃ 41.5mm 420V ±20% 插件,D25.4xL41.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS