EKMT451VSN331MA35S
MFR.Part #
EKMT451VSN331MA35S
JLCPCB Part #
C1613899
Package
Plugin,D35xL37.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2A@120Hz 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 37.5mm 450V ±20% 插件,D35xL37.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS