EKMT421VSN331MA30S
MFR.Part #
EKMT421VSN331MA30S
JLCPCB Part #
C1613550
Package
Plugin,D35xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.05A@120Hz 3000hrs@105℃ 31.5mm 330uF 35mm 420V ±20% 插件,D35xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS