EKMZ421VSN821MR55S
MFR.Part #
EKMZ421VSN821MR55S
JLCPCB Part #
C1613526
Package
Plugin,D30xL57.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.52A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 420V 57.5mm 820uF ±20% 插件,D30xL57.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS