EKMW451VSN561MR50S
MFR.Part #
EKMW451VSN561MR50S
JLCPCB Part #
C1613230
Package
Plugin,D30xL52.5mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.04A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 450V 52.5mm 560uF ±20% 插件,D30xL52.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS