EKMZ421VSN391MR30S
MFR.Part #
EKMZ421VSN391MR30S
JLCPCB Part #
C1613154
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.2165A@50kHz 2000hrs@105℃ 30mm 30mm 390uF 420V ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS