EKMH101VNN472MA50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH101VNN472MA50S
JLCPCB Part #
C1613080
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 4.56A@100kHz 4700uF 50mm 53mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS