EKMQ451VSN681MA50S
MFR.Part #
EKMQ451VSN681MA50S
JLCPCB Part #
C1613075
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 680uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS