ESMH251VSN122MA45S
MFR.Part #
ESMH251VSN122MA45S
JLCPCB Part #
C1613048
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 1200uF 2000hrs@85℃ 207mΩ@120Hz 250V 35mm 45mm 5.295A@100kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS