EKMT421VSN271MR35S
MFR.Part #
EKMT421VSN271MR35S
JLCPCB Part #
C1612788
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.87A@120Hz 10mm 270uF 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 420V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS