EKMM451VRD561MA70M
MFR.Part #
EKMM451VRD561MA70M
JLCPCB Part #
C1612591
Package
Plugin,D35xL70mm
Description
-25℃~+105℃ 22.5mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 560uF 70mm ±20% 插件,D35xL70mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS