ELXS3B1VSN122MA50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ELXS3B1VSN122MA50S
JLCPCB Part #
C1612580
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 315V 35mm 4.6475A@50kHz 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS