EKMR401VSN102MA55S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMR401VSN102MA55S
JLCPCB Part #
C1611835
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 3.575A@50kHz 35mm 400V 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS