ELXS401VSN471MR40S
MFR.Part #
ELXS401VSN471MR40S
JLCPCB Part #
C1611418
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.6026A@50kHz 30mm 400V 40mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS