EKMS401VSN471MR40S
MFR.Part #
EKMS401VSN471MR40S
JLCPCB Part #
C1611044
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.6026A@50kHz 3000hrs@105℃ 30mm 400V 40mm 470uF ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS