EKMT421VSN221MQ35S
MFR.Part #
EKMT421VSN221MQ35S
JLCPCB Part #
C1610702
Package
Plugin,D25.4xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.47A@120Hz 10mm 220uF 25.4mm 3000hrs@105℃ 35mm 420V ±20% 插件,D25.4xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS