EKMR451VSN471MQ60S
MFR.Part #
EKMR451VSN471MQ60S
JLCPCB Part #
C1610524
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 60mm ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS