EKMW451VSN271MQ40S
MFR.Part #
EKMW451VSN271MQ40S
JLCPCB Part #
C1610429
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9448A@50kHz 10mm 2000hrs@105℃ 25.4mm 270uF 40mm 450V ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS