ETXH401VSN391MR50S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ETXH401VSN391MR50S
JLCPCB Part #
C1610136
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.44A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 30mm 390uF 400V 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS