EKMH451VNN471MA50W
MFR.Part #
EKMH451VNN471MA50W
JLCPCB Part #
C1609858
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.4596A@100kHz 2000hrs@105℃ 35mm 450V 470uF 50mm 529mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS