EKMH800VSN332MA30S
MFR.Part #
EKMH800VSN332MA30S
JLCPCB Part #
C1609720
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.94A@100kHz 2000hrs@105℃ 30mm 3300uF 35mm 75mΩ@120Hz 80V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS