EKMS201VSN122MA30S
MFR.Part #
EKMS201VSN122MA30S
JLCPCB Part #
C1609601
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 200V 3000hrs@105℃ 30mm 35mm 4.44A@50kHz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS