EKMH251VNN102MA40W
MFR.Part #
EKMH251VNN102MA40W
JLCPCB Part #
C1609567
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 249mΩ@120Hz 250V 3.45A@100kHz 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS