EKMH401VSN561MA45M
MFR.Part #
EKMH401VSN561MA45M
JLCPCB Part #
C1609358
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS