ELXS3B1VSN471MQ40S
MFR.Part #
ELXS3B1VSN471MQ40S
JLCPCB Part #
C1609354
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.5168A@50kHz 25.4mm 315V 40mm 470uF 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS