EKMS181VSN182MR45S
MFR.Part #
EKMS181VSN182MR45S
JLCPCB Part #
C1609352
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1800uF 180V 3000hrs@105℃ 30mm 45mm 5.49A@50kHz ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS