EKMH201VNN182MA50W
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMH201VNN182MA50W
JLCPCB Part #
C1609282
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 138mΩ@120Hz 1800uF 2000hrs@105℃ 200V 35mm 5.205A@100kHz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS