ELXM351VSN471MR50S
MFR.Part #
ELXM351VSN471MR50S
JLCPCB Part #
C1609138
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.86A@120Hz 10mm 30mm 350V 470uF 50mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS