EKMM351VSN471MQ60W
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMM351VSN471MQ60W
JLCPCB Part #
C1609016
Package
Plugin,D25.4xL60mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.3738A@50kHz 25.4mm 3000hrs@105℃ 350V 470uF 529mΩ@120Hz 60mm ±20% 插件,D25.4xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS