EKMM201VNN122MR45S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMM201VNN122MR45S
JLCPCB Part #
C1608996
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 1200uF 200V 207mΩ@120Hz 3.975A@50kHz 30mm 45mm ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS