EKMQ401VSN331MA30S
MFR.Part #
EKMQ401VSN331MA30S
JLCPCB Part #
C1608825
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.0592A@50kHz 2000hrs@105℃ 30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS