ELXS3B1VSN681MR45S
MFR.Part #
ELXS3B1VSN681MR45S
JLCPCB Part #
C1608802
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.25A@120Hz 30mm 315V 45mm 5000hrs@105℃ 680uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS