ELXS421VSN391MR40S
MFR.Part #
ELXS421VSN391MR40S
JLCPCB Part #
C1608718
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.66A@120Hz 10mm 30mm 390uF 40mm 420V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS