EKMH451VNN331MA40W
MFR.Part #
EKMH451VNN331MA40W
JLCPCB Part #
C1608632
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9734A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 330uF 35mm 40mm 450V 753mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS