ESMM3B1VSN561MA30S
MFR.Part #
ESMM3B1VSN561MA30S
JLCPCB Part #
C1608458
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 3.8467A@100kHz 3000hrs@85℃ 30mm 315V 35mm 444mΩ@120Hz 560uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS