EKMW401VSN221MQ25S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMW401VSN221MQ25S
JLCPCB Part #
C1608343
Package
Plugin,D25.4xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 1.15A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25.4mm 25mm 400V ±20% 插件,D25.4xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS