ELXM451VSN181MR35S
MFR.Part #
ELXM451VSN181MR35S
JLCPCB Part #
C1608155
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 1.05A@120Hz 10mm 180uF 30mm 35mm 450V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS